poznaj nas bliżej

Staramy się jak najlepiej poznać naszych Klientów. Po co? Aby móc indywidualnie dostosować najlepsze dla nich narzędzia marketingowe oraz środki służące do osiągnięcia ustalonych celów. Prowadzimy długotrwałe relacje biznesowe zarówno z małymi firmami wkraczającymi dopiero na rynek, jak i z większymi przedsiębiorstwami o ugruntowanej pozycji. Dzięki temu zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam działać i nieustanie rozwijać nasze możliwości.
Thumbnail Image

TERMINOWOŚĆ

Szanujemy innych ludzi, dlatego pilnujemy terminów, a nasze realizacje oddajemy na czas.

Thumbnail Image

PEŁNE DORADZTWO

Lubimy naszych Klientów, utrzymujemy z nimi ciepłe relacje i służymy doradztwem nawet po finalizacji projektów.

Thumbnail Image

PROFESJONALIZM

Jeśli już coś robimy, to naprawdę dobrze. Wiedza, doświadczenie oraz podążanie za aktualnymi trendami pozwalają nam tworzyć projekty na najwyższym poziomie.

Thumbnail Image

KOMUNIKACJA

Dbamy o naszą dostępność, ponieważ uważamy, że komunikacja i kontakt z klientem to niezwykle ważne elementy pomagające podczas współpracy.

Thumbnail Image

AUTENTYCZNOŚĆ

Hiperkreatywni, supernowocześni, młodzi, zdolni.. Nie określamy się tak. Nie udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. A jesteśmy autentyczni - poznaj nas, a sam zobaczysz.

Thumbnail Image

DOŚWIADCZENIE

Zespół naszej Firmy tworzą ludzie, którzy doświadczenie zbierali we wszystkich obszarach marketingu realizaując zaawansowane projekty w całej Polsce.

Google Partner

Szeroko pojętym marketingiem zajmujemy się od 2012 r. Od tego czasu również jesteśmy oficjalnym Partnerem Google. Nasze kwalifikacje są potwierdzone przez Certyfikaty Google, które zapewniają wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Dopełnieniem wiedzy merytorycznej jest doświadczenie, zbierane podczas realizowania wielu różnorodnych projektów.

zaufali nam

PZŁ

Polski Związek ŁowieckiRed is Bad

Red is BadEcocar

EcocarKondrat Media

Kondrat Mediakrol-mot

Król-MotAmbasada Łowiectwa

Ambasada ŁowiectwaSGPO Szeliga

SGPO SzeligaCapitalBook

Wydawnictwo CapitalD&G Consulting

D&G ConsultingFundacja Rzeszów

Hospicjum dla dzieciMoonimal

MoonimalInterhoreca

InterHoReCaWarsaw Perk

Warsaw PerkNano

InterGASTAdverThink

MetierSzwendam się

Szwendam sięHistoria Roja

Historia ROJAadverthink

AdverthinkHutlay

HutlayNano

NanoSpodobała się nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getpromo Piotr Godzień ul. Piotra Skargi 1, 37-700 Przemyśl.

Podaj wynik: × =


<