Marketing

Marketing

Reklama internetowa

Google Ads, Google Analytics, pozycjonowanie i testy A/B

Jedną z największych zalet reklamy internetowej jest jej mierzalność. Prowadzimy zaawansowaną analitykę oraz tworzymy niestandardowe zdarzenia, które pozwalają nam na skuteczne prowadzenie kampanii marketingowych.

Co robimy w zakresie marketingu internetowego.

Google Ads

Google Ads to jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych pozwalających na prowadzenie skutecznych kampanii internetowych.

Analityka i testy A/B

Zaawansowana analiza działań reklamowych, wnioskowanie oraz dostosowanie treści i przekazu do odbiorców to klucz do osiągania celów.

Pozycjonowanie SEO

Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google gwarantuje dotarcie do użytkowników, którzy są zainteresowani usługami lub produktami firmy.

Kampanie Google Ads

Adekwatnie do potrzeb realizowanych kampanii dobieramy odpowiedni rodzaj reklam oraz kanały komunikacji. 

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane – reklama tekstowa wyświetlająca się na pierwszych i ostatnich czterech pozycjach w wyszukiwarce Google.

Google Display Network

Graficzna reklama w formie banerów wyświetlanych na stronach partnerów Google, do których należy ok. 95% stron w internecie.

Remarketing Google

Forma reklamy banerowej powracającej do użytkowników, którzy odwiedzili stronę firmy.

Google zakupy

Forma reklamy graficznej wyświetlającej się w wyszukiwarce Google w formie prostokąta prezentującego zdjęcie, cenę oraz podstawowe informacje o produkcie.

Reklama YouTube

Reklama wideo oraz reklama graficzna wyświetlająca się na platformie YouTube, która jest drugą pod względem popularności wyszukiwarką świata.

Reklama na Gmail

Reklama w formie prezentacji wyświetlająca się w skrzynce odbiorczej na Gmailu prezentująca treść tekstową, grafikę i wideo.

Skontaktuj się z nami w sprawie reklamy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia i kwalifikacji by zwiększyć zyski w swojej firmie.