Poznajmy się lepiej

Nasz zespół to grupa utalentowanych i doświadczonych osób, które potrafią stworzyć skuteczne rozwiązania dla Twojego biznesu.

O nas

Getpromo jest agencją kreatywną, która pomaga firmom i startupom w marketingu ich produktów. Używamy najnowocześniejszych technologii, aby pomóc naszym klientom zrozumieć konsumentów, przekształcić ich w klientów i rozwijać ich marki.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie marketingu, rozwoju oprogramowania i tworzenia stron internetowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług dla biznesu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które inspirują, angażują i zachwycają Twoich klientów.

Nasi klienci

Polski Związek Łowiecki logo
Polskie Radio Rzeszów logo
Hospicjum Podkarpackie logo
Szwendam się logo
GG Auto logo
Red is Bad logo
Merlin logo
Ecocar logo

Opinie naszych klientów

Naszym głównym celem jest zapewnienie sukcesu naszym klientom, ponieważ wiemy, że zadowoleni klienci przyciągają nowych. Dokładamy starań, aby nasza współpraca z klientem opierała się na przyjaznym partnerstwie, pełnej transparentności i wyborze rozwiązań dopasowanych do oczekiwanych efektów biznesowych.

5 out of 5 stars

Nasze cele został osiągnięte i jesteśmy zadowoleni z efektów kampanii. Pomoc Pana Piotra oceniam na 10/10!

Małgorzata Czyż
Intel Technology Poland
Logo icon getPromo
Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Otherland Labs Sp. z o.o. Zgody udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.
wykres logo getpromo

Copyright © 2023 by Getpromo. All rights reserved.

Jesteśmy częścią:
Otherland Labs Sp. z o.o.

strzałka powrót do góry