grafika i branding

Projektowanie logo, identyfikacji wizualnej firm, papieru firmowego, wizytówek, katalogów firmowych, ulotek oraz wszystkich innych materiałów firmowych wskazanych przez Klientów.

""Innowacja zaczyna się od oka."

-Tom Kelley

Branding oraz projektowanie graficzne dla Firm i Instytucji.

Logo to bardzo istotny element całej identyfikacji Firmy. Znak firmowy zostaje na długi czas z przedsiębiorstwem dlatego bardzo ważne jest aby był odpowiednio przemyślany i zaprojektowany na najwyższym poziomie. Poza tworzeniem logotypów zajmujemy sie odświeżaniem już istniejących znaków.

Wykonujemy profesjonalne katalogi i broszury firmowe. Zajmujemy się zleceniami kompleksowo: od projektu po finalny produkt. Zawsze dotrzymujemy terminów zdając sobie sprawę z tego jak ważne jest dostarczenie materiałów reklamowych na określony czas.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - to powiedzenie najlepiej oddaje rolę jaką odgrywa wizytówka firmowa. Jest to element rozpoznawczy naszej osoby i Firmy. Warto postarać się żeby wizytówka była zrobiona profesjonalnie, efektowanie i z pomysłem.

Spodobała się nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getpromo Piotr Godzień ul. Piotra Skargi 1, 37-700 Przemyśl.

Podaj wynik: × =


<