od projektu po gotowy produkt

Projektowanie i przygotowywanie wizytówek, kart biznesowych, ulotek reklamowych, plakatów, kalendarzy, papieru firmowego oraz teczek ofertowych.

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy."

-Stuart Henderson

Projektowanie i druk materiałów reklamowych oraz marketingowych.

Zajmujemy sie przygotowywaniem druku od projekt po finalną realizację. Wykonujemy wszystkie rodzaje materiałów reklamowych zaczynając od wielkoformatowych reklam po projektowanie i druk wizytówek.

Utrzymujemy długeletnie relacje z naszymi Klientami, którym jesteśmy w stanie zapewnić wyjątkowe i konkurencyjne warunki. Działamy na terenie całego Kraju dzięki czemu mamy możliwość zaprezentowania dogodnych i konkurencyjnych warunków dla pojedyńczych zamówień.

Podczas realizacji zleceń jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami dzięki czemu zapewniamy najwyższy możliwy poziom satysfakcji z końcowych efektów naszej pracy.

Spodobała się nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getpromo Piotr Godzień ul. Piotra Skargi 1, 37-700 Przemyśl.

Podaj wynik: × =


<