prowadzenie profili społecznościowych

Prowadzenie komunikacji w social media na firmowych profilach społecznościowych. Zajmujemy się prowadzeniem płatnych kampanii reklamowych takich jak Facebook Ads.

"Content jest ogniem, social media benzyną."

-Jay Baer

Prowadzenie komunikacji w social media oraz social media marketing.

Zajmujemy sie prowadzeniem komunikacji na firmowych profilach społecznościowych. Przygotowujemy kontent, projektujemy grafiki, organizujemy relacje i konkursy live oraz zajmujemy sie komunikacja w komentarzach i wiadomościach. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i dbamy o odpowiednie relacje z grupą odbiorców.

Wśród naszych Klientów mamy profile social media, które prowadzone są w sposób nienaganny. Jedyne czego potrzebują te Firmy to profesjonalnie przygotowanych grafik. Tworzymy grafiki według wskazówek i wytycznych Klientów, które maja zapewnić profejonalny wygląd firmowych profili.

Zajmujemy się prowadzeniem skutecznych kampanii marketingowych w płatnych kanałach Facebook Ads. Naszą mocną stroną jest doświadczenie, które pozwala nam na odpowiednie dobranie grupy docelowej, środków i narzędzi przekazu, które maksymalizują zyski z reklamy.

Spodobała się nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Getpromo Piotr Godzień ul. Piotra Skargi 1, 37-700 Przemyśl.

Podaj wynik: × =


<